Hakkımda

Kimdir Bu Mahmut ?

Bu Mahmut 2001 Ocak 18 doğumlu biridir. İlkokulun 1.sınıfın 1.dönemini Burhanettin İlköğretim Okulunda okumuştur.Geri Kalan yedi bucuk senesini Tekeli İlköğretim okulu ve Tekeli Ortaoklunda okumuştur.

Orta Okulda derslere pek bir hevesi yoktu.Sadece birazcık Matematik dersini severdi. Ama sadece severdi . Hafif kilolu bir de cocuktu. futbol oynamasını da beceremezdi. O yüzden hep basketbol oynardı. Arkadaşlarının arasında da birazcık cekingen mi denir ne denir hafif geri kalan bi cocuktu. Ama bir arkadası vardı. Şerefsiz bir arkadaş. Bu arkadaşıyla beraber sürekli bilgisayar oyunu oynarlardı. Hele orta okulda sınıftaki 5 6 arkadaş hep beraber öğlen aralarında koşa koşa döner yemeğe giderlerdi dönerlerini aldıktan sonra internet kafeye hücüm ederlerdi. Bu Mahmut paylaşmayı zaten biliyordu ama asıl o zamanar öğrendi. Bu Mahmut oyun oynaya oynana orta okulunu bitirdi

Lise hayatında birinci sıfını zar zor geçti. İkinci sınıfında Serik Endüstri Meslek Lisesine geçti. Tabi geçerken eski okulunda müdür yardımcısı bilgisayar bölümünde yer olmadığı için metal bölümüne yazmış. Bunun ilk okuldaki şerefsiz arkadaşı da sınıfı aynı gün içinde değiştirmiş. Yani ister istemez bu arkadaşının metal bölümüne gitmekten istemeden kurtarmış. Bende Bilgisayar bölümünde birazcık başarılı oldum. Fakat diğer teorik derslerimde başarılı değildim.

Stajımı Kaya Palazzo Otelde yaptım. Stajım bitince de ise Kaya otellde devam ettim.Yaklaşık 1 sene boyunca çalıştım. Okulun son zamanlarında Ahmet hocamız geldi bana oğlum okul birincisin haberin olsun dedi. Bende hehe kesin öyledir hocamı dedim. Okulun son günü geldi bi baktım okul birincisiyim.

Üniversitemi Akdeniz Üniversitesi Manavgat MYO okuyorum. O değilde Tyt den aldığım puanla gitmedim okul birinciliği kontenjanı ile gittim. Bunu da buraya eklemek istiyorum. Şuanda 2. Sınıf Öğrencisiyim. Sağ Salim Okulu Bitirmeyi düşünüyorum.

İlk Websiteme Gitmek İçin Tıklayınız